Wellness centrum

Nabízíme vám útočiště od každodenního stresu a možnost hlubokého odpočinku a relaxace. V našem wellness centru, které prošlo modernizací a rekonstrukcí v roce 2021, si můžete dopřát okamžiky péče o své tělo a mysl. Jednou z našich hrdostí jsou naše luxusní sauny, které vám pomohou dosáhnout maximálního uvolnění.

 

Finská sauna

Bylinková sauna

Adresa pro vaše tělesné a duševní pohodlí. Naše finská sauna vám poskytne tradiční saunový zážitek s vysokou teplotou a nízkou vlhkostí. Po vstupu do finské sauny se vaše tělo začne potit a uvolňovat nahromaděný stres a napětí. Pocit horka se postupně promění v osvěžující chladivý sprchový zážitek, který posílí vaši krevní cirkulaci a zanechá vás s pocitem nové energie.

Pro milovníky přírodních léčivých bylin a aromaterapie máme naše bylinkové sauny. Když vstoupíte do této sauny, budete okamžitě obklopeni příjemnou vůní směsi bylin, které mají blahodárný vliv na vaše tělo i mysl. Bylinková sauna je ideální pro detoxikaci těla a zlepšení dýchacích funkcí. Při pobytu v této sauně si můžete dopřát klidný čas pro meditaci a relaxaci, nebo se prostě nechat unášet vůněmi, které vás provedou cestou k celkovému uvolnění.

 

CENÍK WELLNESS 

Privátní vířivka:  1200Kč / 90 minut

cena za 2 osoby
každá další osoba 250 Kč
 
maximálně 5 osob

Pro ubytované hosty 10% sleva

Privátní sauna: 350 Kč / 60minut

 cena za 1 osobu
minimální obsazenost 2 osoby,
 max 5 osob

Wellness pobyt pro dva - více informací

 

Naše wellness centrum je místem, kde můžete znovu najít rovnováhu mezi tělem a myslí. Ať už si vyberete finskou saunu nebo bylinkovou saunu, vždy se můžete těšit na prožití jedinečného wellness zážitku, který vám pomůže obnovit energii a pozitivní pocity. Přijďte a zažijte to s námi!

 

Provozní řád wellness centra

 
 
WellnessSauna WellnessVirivka


Partneři