O nás

Relaxace uprostřed přírody

Tento jedinečný statek se nachází pouhých 50 km od Prahy v okrese Benešov. Nachází se uprostřed malebné přírody Podblanicka a nabízí hostům úžasné pohledy do okolní krajiny a romantickou atmosféru venkovské idyly. Je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek od městského ruchu.

Historický původ a renovace

Statek Český Dvůr vznikl v roce 1995, kdy majitelé přestavěli původní historické stavení na penzion a zázemí pro koňské stáje. Později byl statek převeden na nového majitele a v letech 2018 až 2020 proběhla renovace celého statku. Cílem bylo zachovat původní venkovskou atmosféru, zatímco prostory byly modernizovány.

Pohodlné ubytování a vynikající restaurace

Statek nabízí komfortní ubytování v penzionu a venkovních bungalovech, které zajišťují větší soukromí. Hosté mohou ochutnat regionální speciality a čerstvé produkty v restauraci. K dispozici je také bar s širokým výběrem nápojů a koktejlů, které si lze vychutnat v příjemné atmosféře.

Wellness centrum a koňské stáje

Moderně zrekonstruované wellness centrum nabízí hostům uvolňující saunu, vířivou vanu a různé druhy masáží. Pro milovníky koní jsou k dispozici moderní a komfortní koňské stáje, kde si mohou starat o koně, jezdit na nich nebo se zúčastnit jízd pod vedením profesionálních instruktorů.

Statek nabízí

 

CeskyDvurStatekPartneři