Svatby

Nezapomenutelný zážitek ze svatby na statku

Náš penzion je ideálním místem pro zorganizování svatby na statku ve venkovském stylu. Pokud plánujete intimnější svatbu s omezeným počtem hostů, můžete využít naše vnitřní prostory v restauraci, které poskytují příjemnou atmosféru a pohodlné prostředí. Pro ty, kteří si přejí svatbu pod širým nebem a využít kouzla letního počasí, máme k dispozici venkovní prostory s možností postavit elegantní svatební stan.

 

Jak zařídit svatbu

Každá svatba je jedinečná, a proto nabízíme různé svatební balíčky, které se přizpůsobí vašim individuálním požadavkům. Balíčky jsou navrženy s ohledem na počet osob a rozsah poskytovaných služeb, abyste měli možnost vybrat si to, co nejlépe odpovídá vašim představám.

Postaráme se o všechny detaily. Náš profesionální tým vám nabídne kompletní svatební služby. Spolupracujeme také s vybranými partnery, abychom splnili vaše specifické požadavky a přání.

Abyste se nemuseli starat o ubytování svatebních hostů, máme pro vás k dispozici pohodlné ubytování s kapacitou 44 lůžek. Vaši hosté budou mít možnost zůstat s vámi na statku a vychutnat si celý svatební víkend plný radosti a oslav.

 

Těšíme se na to, že vám poskytneme nezapomenutelný svatební den plný lásky, radosti a krásných vzpomínek.

 

Pro více informací nás kontaktujte:

+420 725 53 11 22

Statek Český dvůr - Postupice, Benešov, Středočeský kraj

svatby@ceskydvur.cz

 

FOTOGALERIE

  

CeskyDvurSvatba   svatbaNaStatku
svatba_Statek_Cesky_Dvur  

 Partneři